Profesjonalna firma sprzątająca.

ArtykułyArtykuły

W tym miejscu znajdziecie Państwo publikacje nasze i innych związane z tematem utrzymania czystości w szeroko rozumianym zakresie. Informować będziemy min. wydarzeniach i imprezach branżowych, nowościach produktowych i technologicznych oraz o wynikach testów i badań.

 

Kompendium wiedzy o profesjonalnym sprzątaniu

Kompendium wiedzy o profesjonalnym sprzątaniu

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozycją. Jest ona doskonałym praktycznym przewodnikiem zarówno dla firm serwisu porządkowego, jak i dla odbiorców ich usług. Stanowi swoisty almanach wiedzy na temat utrzymania czystości. Z wiedzy i doświadczenia Autorki nasza firma korzysta już od wielu lat, podczas profesjonalnie prowadzonych szkoleń oraz ze wcześniej wydanych książek.

 

CZYTAJ
Gwarancja Czystości i Higieny dla Centrów Handlowych

Gwarancja Czystości i Higieny dla Centrów Handlowych

Jakość usług, którą zapewnia serwis sprzątający daje w oczach klienta obraz jakości obiektu, którego dotyczą.  Polska Rada Centrów Handlowych zachęca Państwa do zapoznania się z historią i know-how wybranych firm certyfikowanych Gwarantem Czystości i Higieny.  

CZYTAJ
Wszystko o dezynfekcji

Wszystko o dezynfekcji

"Przyznam, że teraz, w dobie koronawirusa, kiedy przyglądam się, ile wykonuje się dezynfekcji i w jaki sposób się to robi, to obawiam się, że po przeżyciu pandemii będziemy mieć problem z zatruciami wynikającymi z nieprawidłowo przeprowadzonej dezynfekcji – mówi Jolanta Sergot-Kowalska, ekspertka Federacji Przedsiębiorców Polskich, dyrektor firmy szkoleniowo-consultingowej Cleaning Consulting z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży usług czystości. Rozmawiamy o tym, jak powinna wyglądać profesjonalna usługa mycia i dezynfekcji..."

CZYTAJ
Real Estate Manager

Real Estate Manager

Real Estate Manager – zmiany na rynku nieruchomości komerycyjnych związane z koronawirusem. Nowe technologie i bezpieczne środowisko pracy w biurze - post-covid itp.

CZYTAJ
Sprzątanie mieszkań w dobie COVID-19

Sprzątanie mieszkań w dobie COVID-19

Tak jak przed pojawieniem się koronawirusa, tak i teraz, a może nawet bardziej, potrzebujemy czystych mieszkań wolnych od kurzu, bakterii a przede wszystkim wirusów. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponujemy usługę, która pozwoli cieszyć się życiem w czystym i bezpiecznym domu.

CZYTAJ
Nie zaniedbuj  marmuru

Nie zaniedbuj marmuru

Profesjonalne czyszczenie posadzek marmurowych jeszcze nigdy nie było tak skuteczne. Ten półprzeźroczysty kamień praktycznie od zawsze był uznawany za oznakę luksusu. Dzisiaj coraz szerzej obecny jest nie tylko w reprezentacyjnych gmachach, ale również w siedzibach firm, hotelach czy obiektach użyteczności publicznej...

CZYTAJ
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję