Profesjonalna firma sprzątająca.

Sprzątanie mieszkań w dobie COVID-19

Tak jak przed pojawieniem się koronawirusa, tak i teraz, a może nawet bardziej, potrzebujemy czystych mieszkań wolnych od kurzu, bakterii a przede wszystkim wirusów. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponujemy usługę, która pozwoli cieszyć się życiem w czystym i bezpiecznym domu. Tak jak zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość usługi jednocześnie dbając o Państwo i naszych Pracowników bezpieczeństwo.

Jak to teraz wygląda?

Dla maksymalnego zabezpieczenia Państwa i Osób wykonujących zlecenie, pracę rozpoczynamy od ozonowania sprzątanych pomieszczeń. Jeżeli lokal jest niezamieszkały, możemy to zrobić dzień przed planowanymi pracami lub w dniu rozpoczęcia sprzątania około 2 godzin przed rozpoczęciem pracy.  Warunek konieczny do przeprowadzenia ozonowania to mieszkanie bez domowników i zwierzęcych pupili.

Nasz zespół wyposażony jest w odpowiednie środki ochrony osobistej.

Na życzenie Klienta proces ozonowania możemy powtórzyć po zakończeniu prac.

Cena za dodatkowe ozonowanie wynosi 150 zł netto

 

 

Alternatywa dla ozonowania

Alternatywną dla ozonowania jest dezynfekcja powierzchni i UWAGA jednocześnie powietrza przy użyciu nowoczesnego środka dezynfekującego opartego na bazie dwutlenku chloru.

POWSZECHNIE STOSUJE SIĘ DO DEZYNFEKCJI WODY, DEZYNFEKCJI PRZED KORONAWIRUSEM, INNYMI WIRUSAMI, BAKTERIAMI, PLEŚNIĄ , GRZYBAMI

Koszt dezynfekcji powierzchni i powietrza wynosi 170,00 do 280,00 zł netto

 

 

Więcej o ozonowaniu

Generator ozonu może być stosowany do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach, autach osobowych lub furgonetkach. Jednak podczas ozonowania w pomieszczeniu nie mogą przebywać ani ludzie, ani zwierzęta. Jeżeli musimy wejść do ozonowanego pokoju, powinniśmy go opuścić tak szybko, jak to możliwe. Należy przy tym nałożyć ubranie ochronne oraz maskę inhalacyjną z odpowiednim wkładem. Po zakończeniu ozonowania trzeba przewietrzyć pomieszczenie przez 15-30 minut. Nie należy też wchodzić do środka przez co najmniej 2 godziny.

Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy znajduje się ono w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra i specjalnej lampy UV. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

Jak działa generator ozonu

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję