Profesjonalna firma sprzątająca.

NASZA FIRMANASZA FIRMA

Od roku 1995 naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy do realizacji potrzeb Klienta zarówno biznesowego, jak i indywidualnego. Zapewniając usługi maksymalnie efektywne.

Wysoką jakość naszych usług potwierdza certyfikat prestiżowego programu GWARANT CZYSTOŚCI I HIGIENY przyznawany przez TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o., ISSA The Worldwide Cleaning Industry Association oraz Polską Izbę Gospodarczą Czystości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wrześniu 2023 roku przeprowadzony został kolejny audyt w naszej firmie. Na podstawie wyników audytu przyznany został kolejny certyfikat programu GWARANT CZYSTOŚCI I HIGIENY.

 

Gwarant Czystości i Higieny

Guarantor of Cleanliness and Hygiene

Garant für Sauberkeit und Hygiene

 

 

Siła naszej firmy tkwi w ludziach (ich kompetencji oraz zaangażowaniu w codzienne wyzwania).

Nasz Zespół to grupa ludzi, z którymi się dobrze współpracuje i realizuje coraz lepsze projekty. Mamy poczucie, że nasza praca i sposób jej wykonywania służy dobru większemu niż tylko nasze własne.

 

Firma JK Pucuś zrealizowała projekt finansowany ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, w ramach działania 3.4. Dotacja na kapitał obrotowy, na podstawie umowy POIR.03.04.00-14-0261/20-002-0-1

Tytuł projektu: Utrzymanie działalności w czasie zastoju

Cel projektu:  utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa zachwianego wskutek epidemii
COVID-19.

Planowane efekty:  Nie zaprzestanie działalności przedsiębiorstwa w okresie na jaki udzielona była dotacja. 

Wartość projektu: 62 166,81 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich:  62 166,81 zł

logotypy

 


W 2015 roku w ramach projektu Swiss Contribution i PARP wdrożyliśmy program CSR społecznej odpowiedzialności biznesu.

Swiss Contribution Logo PARP Logo

 


Naszym motto jest pojęcie RÓŻNORODNOŚCI rozumiane jako indywidualne i unikatowe
podejście w stosunku do każdego Klienta, dostosowując do Jego potrzeb oferowane usługi, metody ich
realizacji i technologie sprzątania.

 

Nasze sukcesy - za naszą pracę „aktywne uczestnictwo i osiągnięte wyniki” zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem „Super Gwarant Czystości i Higieny”, a za podejście do wyboru środków czyszczących Certyfikatem Green-Effective. Przyznane nam wyróżnienia pokazują, że jest to słuszna droga i właściwy sposób świadczenia usług.

ikona  Zobacz certyfikat plik PDF (508 KB)

 

 

Stawiamy na wysoką jakość usług, szkolenia oraz wykorzystywanie w pracy profesjonalnych urządzeń i środków czystości, inwestycje w dobre nowe technologie usprawniające wydajność pracy w połączeniu z efektem końcowym.

 

Klient z naszej strony może liczyć na porady i doradztwo. Dobra komunikacja przekłada się na wydajną i efektywną współpracę, współtworzenie rozwiązań na potrzeby Klienta oraz wspólne kreowanie wartości.

 

W J.K. PUCUŚ nie boimy się wyzwań stawianych przez Klientów oraz pracy z nimi

 

Za każdą zarządzaną lub administrowaną nieruchomość odpowiada konkretna osoba, co zapewnia łatwy kontakt i dobrą komunikację z użytkownikami nieruchomości.

 

Do budowania relacji nie wystarcza już kontrakt i jego przestrzeganie, musi być ona odzwierciedleniem prawdziwego zaangażowania i wzajemnych stosunków pomiędzy stronami min. szybką reakcję,  terminowość i solidność.

 

Nasza firma wyróżnia się wysoką jakością usług, jak również elastycznością operacyjną oraz wysokim poziomem zaangażowania pracowników. Oparte jest to na posiadanych kompetencjach.

 

Stawiamy na fachowy personel, mocno inwestując w to, by pracownicy dysponowali szeroką wiedzą o produktach, technologiach, jak również zdolnością rozumienia potrzeb klientów (pracowników klienta). Korzystamy z profesjonalnych szkoleń zewnętrznych oraz prowadzimy szkolenia wewnętrzne – jak wiadomo nowo przyswajana wiedza wyparowuje, jeśli nie jest utrwalana. W realnych sytuacjach wypracowujemy najskuteczniejsze praktyki i metody pracy, robimy to z aktywnym udziałem pracowników. W ten sposób kreujemy ambasadorów marki – najlepszą „wizytówkę” firmy i jej rekomendację na rynku.

W skrócie :

  • Znamy się na tym co robimy i lubimy to robić,
  • Mamy odpowiednie kwalifikacje i wysoką motywację,
  • Jesteśmy profesjonalistami,
  • Koncentrujemy się na celu,
  • Wyróżnia nas stała kadra,
  • Gwarantujemy kontrolę i bezpieczeństwo oraz właściwe technologie i dobre ceny (właściwy stosunek jakości do ceny),
  • O sprawach ważnych informujemy szybko i otwarcie, co jest fundamentem współpracy opartej na zaufaniu,
  • Postępujemy uczciwie wobec siebie i partnerów biznesowych, traktując to jako podstawę naszego sukcesu,
  • Podejmujemy tylko te zobowiązania, które możemy spełnić, a umowy traktujemy jako wiążące.

Sprawny i bezbłędny – taki od dziś powinien być serwis!


Współczesne sprzątanie to nie tylko chęć i wiedza jak to zrobić, lecz przede wszystkim ciągła aktualizacja wiedzy odnośnie nowych materiałów wykończeniowych, umiejętność wykorzystania nowych technologii na określonym terenie z korzyścią dla Klienta i osoby wykonującej serwis...

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję