Profesjonalna firma sprzątająca.

Zakres usługZakres usług

Działając na rynku usług porządkowych od roku 1995 zebraliśmy bardzo szerokie doświadczenie w realizacji różnorodnych zleceń Klientów. Dzięki zgromadzonej (i stale aktualizowanej) branżowej wiedzy teoretycznej, pogłębionej przez doświadczenie praktyczne, możemy śmiało zaoferować Państwu realizację usług na najwyższym poziomie.

W dialogu z Klientem ustalamy zakres interesujących Go prac, podpowiadamy najlepsze dla Zleceniodawcy rozwiązania techniczne, metody i środki do wykonania prac.

Przedstawione poniżej propozycje nie stanowią kresu naszych możliwości. Chcemy działać i rozwijać się dla naszych Klientów i wspólnie z nimi – czekamy na zapytania od Państwa, wspólnie zastanowimy się nad metodami realizacji Waszych potrzeb.

Mieszkania i Domy
Mieszkania i Domy sprzątanie

Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań, apartamentów oraz domów.

Na Państwa zlecenie umyjemy okna wraz z ramami i framugą, wyczyścimy podłogę, glazurę, terakotę, odświeżymy meble na zewnątrz i wewnątrz, odświeżymy poprzez pranie i czyszczenie tapicerkę meblową (skórzaną i tekstylną), wypierzemy dywany i wykładziny. Obszarem naszych prac obejmiemy tylko te pomieszczenia, które zostaną przez Państwa wskazane. W każdym z pomieszczeń szczegółowo omówimy zakres prac porządkowych. Do wykonania naszych prac zapewniamy właściwy sprzęt oraz odpowiednie środki co do rodzaju czyszczonej powierzchni (do mebli drewnianych – środek do czyszczenia drewna, do podłóg lakierowanych – środek do mycia powierzchni lakierowanych …) itp.

Codzienne obowiązki zawodowe wypełnia się sprawniej i przyjemniej, gdy otacza nas zadbana przestrzeń. Powierzchnie biurowe, administracyjne i zaplecza socjalne są kolejnymi obszarami, których sprzątaniem zajmuje się nasza firma. W obiektach biurowych, magazynowych, obszarach produkcyjnych, czy otoczeniu firm wykonujemy prace, których celem jest utrzymanie ładu i porządku oraz zabezpieczenia trwałości mienia właścicieli.

Posadzki
Posadzki czyszczenie

Każde pomieszczenie przeznaczone do wykorzystania przez ludzi musi posiadać trwałe i stabilne podłoże. Używamy określeń takich jak: podłoga, posadzka, parkiet. Nazwy te wiążą się z różnym typem materiałów, z których wykonano podłoże. Każdy z tych typów / grup materiałów wymaga osobnego rodzaju działań i zabiegów konserwacyjno-pielęgnacyjnych.

Tarasy
Tarasy czyszczenie, odnawianie, zabezpieczanie

Miejsce relaksu, odpoczynku, spotkań rodzinnych i towarzyskich. Chyba trudno wyobrazić nam sobie dom, obok którego nie ma tarasu. Również projektanci i wykonawcy budynków wielorodzinnych coraz częściej doceniają zalety takich powierzchni. Niezależnie od kształtu, formy, wielkości i materiałów z jakich zostało wykonane. Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie renowacji, czyszczenia i bieżącej pielęgnacji tarasów oraz mebli ogrodowych.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję