Profesjonalna firma sprzątająca.

SPRZĄTANIE BIUR WARSZAWA i okolice

Codzienne obowiązki zawodowe wypełnia się sprawniej i przyjemniej, gdy otacza nas zadbana przestrzeń. Powierzchnie biurowe, administracyjne i zaplecza socjalne są kolejnymi obszarami, których sprzątaniem zajmuje się nasza firma. 

W obiektach biurowych, magazynowych, obszarach produkcyjnych, czy otoczeniu firm wykonujemy prace, których celem jest utrzymanie ładu i porządku oraz zabezpieczenia trwałości mienia właścicieli. Zakres prac ustalamy zawsze w oparciu o oczekiwania Zleceniodawcy, na podstawie zatwierdzonego Planu Higieny i Harmonogramu Prac.

Posiadamy personel, który we właściwy sposób zajmie się pomieszczeniami małych firm rodzinnych, jak i biurami segmentu A dużych firm korporacyjnych. Każdych z tych Klientów jest dla nas jednakowo ważny i usługa wykonywana jest na jednakowo wysokim poziomie, ustalonym ze Zleceniodawcą.

Cechuje nas dyskrecja oraz poszanowanie dla dobra, jak i dóbr Klienta.

Jesteśmy firmą nowoczesną, stawiamy na partnerskie relacje w biznesie. Działamy zgodnie z zasadami Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Stosowane przez nas środki posiadają konieczne certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają wysokie normy ekologiczne. Wszystko po to, aby Państwo i  powierzone nam mienie było bezpieczne.

 

STAŁE SPRZĄTANIE BIUR


Serwis dzienny polegający na zapewnieniu w uzgodnionych, określonych godzinach obsługi spotkań; bieżącego utrzymania w czystości kuchni, kawiarenek, aneksów, chilaotów, sal konferencyjnych, utrzymanie w czystości toalet, wsparcie pracowników recepcji, inne uzgodnione.

Serwis sprzątający polegający na zapewnieniu utrzymania w czystości pomieszczeń Klienta zgodnie z wcześniej ustalonym zakresem prac i częstotliwością ich wykonywania. Przyjmujemy zlecenia z częstotliwością od 1 do 31 serwisów w miesiącu.

 

SPRZĄTANIE BIUR PO AWARIACH


W przypadku zalania oferujemy osuszanie wykładziny dywanowych, czyszczenie mebli itp.

 

Sprzątanie po i przed przeprowadzką biura, firmy


W nowych pomieszczeniach oferujemy m.in. czyszczenie mebli, odurzanie wykładzin i podłóg, wyrzucenie śmieci ...

W pomieszczeniach w starej lokalizacji oferujemy odkurzanie i mycie podłóg, wyrzucanie śmieci … Prace zgodne wcześniej ustalonym zakresem prac.

 

Sprzątanie po remontach, pracach budowlanych


Oferujemy prace zgodne z wcześniej ustalonym zakresem prac.

 

 

Sprzątanie przed, w trakcie i po eventach


Na Państwa życzenie zadbamy o czystość pomieszczeń przed, w trakcie i po zakończeniu imprezy. Zakres prac ustalany jest każdorazowo.

 

 

Sprzątanie Cykliczne

W  opcji sprzątania cyklicznego oferujemy serwis zarówno w godzinach pracy Klienta jak i po zamknięciu biura. Zakres i częstotliwość prac jest uzgadniany wcześniej z Klientem.

    ZOBACZ WIĘCEJ
    Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję