Profesjonalna firma sprzątająca.

SPRZĄTANIE BIUR WARSZAWA i okolice

Codzienne obowiązki zawodowe wypełnia się sprawniej i przyjemniej, gdy otacza nas zadbana przestrzeń. Powierzchnie biurowe, administracyjne i zaplecza socjalne są kolejnymi obszarami, których sprzątaniem zajmuje się nasza firma.

W obiektach biurowych, magazynowych, obszarach produkcyjnych, czy otoczeniu firm wykonujemy prace, których celem jest utrzymanie ładu i porządku oraz zabezpieczenia trwałości mienia właścicieli. Zakres prac ustalamy zawsze w oparciu o oczekiwania Zleceniodawcy, na podstawie zatwierdzonego Planu Higieny i Harmonogramu Prac.

Posiadamy personel, który we właściwy sposób zajmie się pomieszczeniami małych firm rodzinnych, jak i biurami segmentu A dużych firm korporacyjnych. Każdych z tych Klientów jest dla nas jednakowo ważny i usługa wykonywana jest na jednakowo wysokim poziomie, ustalonym ze Zleceniodawcą.

Cechuje nas dyskrecja oraz poszanowanie dla dobra, jak i dóbr Klienta.

Jesteśmy firmą nowoczesną, stawiamy na partnerskie relacje w biznesie. Działamy zgodnie z zasadami Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Stosowane przez nas środki posiadają konieczne certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają wysokie normy ekologiczne. Wszystko po to, aby Państwo i  powierzone nam mienie było bezpieczne.

czytaj więcej

Sprzątanie stałe

Serwis dzienny polegający na zapewnieniu w uzgodnionych, określonych godzinach obsługi spotkań; bieżącego utrzymania w czystości kuchni, kawiarenek, aneksów, chilaotów, sal konferencyjnych, utrzymanie w czystości toalet, wsparcie pracowników recepcji, inne uzgodnione.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Cykliczne

  W  opcji sprzątania cyklicznego oferujemy serwis zarówno w godzinach pracy Klienta jak i po zamknięciu biura. Zakres i częstotliwość prac jest uzgadniany wcześniej z Klientem.

   ZOBACZ WIĘCEJ

   Sprzątanie po awariach np. zalaniach, pożarach

   W przypadku zalania oferujemy osuszanie wykładziny dywanowych, czyszczenie mebli itp.

    ZOBACZ WIĘCEJ

    Sprzątanie po i przed przeprowadzką

    W nowych pomieszczeniach oferujemy m.in. czyszczenie mebli, odurzanie wykładzin i podłóg, wyrzucenie śmieci ...

     ZOBACZ WIĘCEJ

     Sprzątanie po remontach, pracach budowlanych

     Oferujemy prace zgodne z wcześniej ustalonym zakresem prac.

      ZOBACZ WIĘCEJ

      Przed, w trakcie i po eventach

      Na Państwa życzenie zadbamy o czystość pomieszczeń przed, w trakcie i po zakończeniu imprezy. Zakres prac ustalany jest każdorazowo.

       

       ZOBACZ WIĘCEJ
       Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję