Profesjonalna firma sprzątająca.

Pranie wykładzin dywanowych i dywanów

Specjalizujemy się w czyszczeniu dywanów i wykładzin; mamy ponad 20 letnie doświadczenie a nasza firma jest doskonale przygotowana do każdego zlecenia. Zapewniamy najlepszą usługę czyszczenia dywanów, niezależnie od miejsca oraz przeznaczenia pomieszczenia - mieszkanie, dom, biuro, hotel itd. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Najlepszy dostawca usług czyszczenia dywanów w kraju


Dziś wiemy, że nasz sukces opiera się na kilku solidnych zasadach, które z entuzjazmem popieramy:

  • konsekwentne, wysokiej jakości usługi pielęgnacji dywanów z gwarancją satysfakcji klienta,
  • przyjazna i renomowana usługa czyszczenia dywanów dostępna 24/7,
  • najlepszy na rynku sprzęt,
  • wysoko wykwalifikowani technicy, którzy są profesjonalnie wyselekcjonowani i nigdy nie zlecają podwykonawstwa.

Czyszczenie dywanów i wykładzin jest bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych i zdrowotnych ale jest już wymogiem by utrzymać gwarancję producenta. Dlatego polecamy dogłębne czyszczenie minimum 2 razy w roku.

Czyszczenie przez wykwalifikowanego technika jest równie ważne dla twojego dywanu, wykładziny, jak przegląd twojego samochodu wykonywany przez autoryzowany serwis. Nawet, jeśli wykładzina wydaje się czysta na wierzchu, brud i alergeny gromadzą się powoli pod powierzchnią włókien. Okresowe czyszczenie sprawi, że Twoje dywany i wykładziny będą trwalsze, a otoczenie zdrowsze.

 

Stosujemy różne metody czyszczenia w zależności od rodzaju wykładziny, potrzeb klienta oraz czasu potrzebnego na wykonanie usługi.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję