Profesjonalna firma sprzątająca.

Czyszczenie kapsułkowe

Czyszczenie kapsułkowe wykładzin dywanowych jest pielęgnacyjną metodą konserwacji dywanów. W tym procesie kapsułkujący środek chemiczny natryskuje się, a następnie szczotkuje na dywanie za pomocą cylindrycznego lub obrotowego urządzenia szczotkowego lub bonetu. Chemia enkapsulacji otacza każdą cząstkę brudu i krystalizuje ją, dzięki czemu nie może przyciągać innego brudu. Kapsułkowane cząstki brudu uwalniają się z włókna dywanu i są usuwane przez normalne odkurzanie, co zwykle wykonuje personel lokalny w regularnych godzinach. Ponieważ jest to system o niskiej wilgoci, wykładziny dywanowe mogą być natychmiast ponownie wykorzystane.

Atrakcyna cena & wysoki poziom wydajności


Proces ten pozwala firmom konserwującym zapewniać ciągły wysoki poziom wyglądu po niższej cenie niż inne metody czyszczenia, jednocześnie generując wysoki poziom wydajności.

Metoda ta jest przeznaczona wyłącznie do konserwacji komercyjnej.

Należy okresowo uzupełniać czyszczenie kapsułkowanie (co 2-3 mycie) o dokładne czyszczenie ekstrakcyjne z podgrzaniem wody.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję