Profesjonalna firma sprzątająca.

Pranie gruntowne z użyciem technologii „podgrzewacz wody”

Istnieje wiele powodów, dla których nasza firma zapewnia najlepszą usługę czyszczenia dywanów w branży. Najważniejszym z nich jest nasza ekskluzywna metoda ekstrakcji gorącą wodą powszechnie określana jako czyszczenie parą. Wstrzykujemy gorącą, miękką wodę. Woda i specjalnie opracowany roztwór czyszczący są wtryskiwane głęboko w włókna dywanu. Następnie potężne ssanie wydobywa głęboki brud, alergeny, bez mechanicznego szczotkowania. Ekskluzywna metoda ekstrakcji usuwa bezpiecznie i delikatnie najtwardsze i najgłębsze zanieczyszczenia. A czas schnięcia jest szybszy, ponieważ 95 procent wilgoci jest zasysane z dywanu. Oznacza to, że nie pozostawiamy resztek chemii.

Pożegnasz się z brudem, alergenami, roztoczami i innymi mikroskopijnymi zanieczyszczeniami,
które zbierają się w dywanie.

W J.K. PUCUŚ wiemy również, że każde zlecenie czyszczenia dywanów jest wyjątkowe. Właśnie dlatego rozpoczynamy nasze usługi czyszczenia dywanów od kompletnej analizy dywanu, zauważając obszary mocno zabrudzone lub o dużym natężeniu ruchu. Następnie nasi specjaliści od czyszczenia wykorzystują naszą metodę ekstrakcji gorącą wodą w celu usunięcia zabrudzeń i zanieczyszczeń, które mogą być widoczne gołym okiem lub nie.

Najbardziej zalecana metoda czyszczenia przez
producentów dywanów

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję