Profesjonalna firma sprzątająca.

Usługi specjalistyczne

Pranie wykładzin dywanowych i dywanów

Czyszczenie dywanów i wykładzin jest bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych i zdrowotnych ale jest również wymagane by utrzymać gwarancję producenta. Specjalizujemy się w czyszczeniu dywanów i wykładzin; mamy ponad 20 letnie doświadczenie a nasza firma jest doskonale przygotowana do każdego zlecenia. 

ZOBACZ WIĘCEJ

Usuwanie plam z wykładzin

 Szybkie i skuteczne usunięcie plamy pozwala nam cieszyć się ładną czystą wykładziną.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Czyszczenie i pranie mebli tapicerowanych

  Dbałość o meble tapicerowane czyli ich regularne pranie nie tylko poprawia komfort pracy, ale ma znaczący wpływ na zdrowie. Piorąc usuwamy kurz, roztocza, bakterie grzyby czyli alergeny.

   ZOBACZ WIĘCEJ

   Zabezpieczanie i czyszczenie podłóg, parkietów

   Pomożemy Ci dobrać najlepszą metodę czyszczenia oraz zabezpieczenia Twojej podłogi; kiedy i jaki środek zastosować, jak pielęgnować parkiet według zaleceń producenta / instalatora podłogi . Podpowiemy na co zwrócić uwagę i co zrobić by cieszyć się jej doskonałym wyglądem przez wiele lat.

    ZOBACZ WIĘCEJ

    Czyszczenie, zabezpieczanie i impregnacja posadzek kamiennych i pcv

    W ramach świadczonych usług oferujemy naszym Klientom czyszczenie i renowację posadzek kamiennych oraz z PCV. Prace wykonywane są z zastosowaniem najnowszych technologii i przy użyciu dedykowanego sprzętu.

     ZOBACZ WIĘCEJ

     Mycie okien, witryn i przeszkleń

     Obecne aranżacje bogate w szkło sprawiają, że mimo iż jesteśmy w pracy, dociera do nas światło dzienne, tak ważne dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

     Szkło jest materiałem wykończeniowym przyjaznym dla oka pod jednym warunkiem - gdy jest nieskazitelnie czyste.

      ZOBACZ WIĘCEJ
      Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję