Profesjonalna firma sprzątająca.

Zabezpieczanie przeszkleń nowoczesną powłoką anty zabrudzeniową

Nasza Firma jako laureat wyróżnienia Super Gwarant czystości pod koniec ubiegłego roku została zaproszona do przetestowania nowej innowacyjnej technologii w myciu ścian szklanych. Istotą tej technologii jest nie tylko sam skład powłoki (absolutnie niewidocznej), ale udział światła słonecznego i katalizy w procesie samooczyszczenia się powierzchni szklanej.

Jako że przetestowaliśmy już sami, możemy śmiało powiedzieć że się sprawdza. Najbardziej w miejscach gdzie szkła jest bardzo dużo (ściany szklane), gdzie jest duży kontakt szkła z ręką człowieka (drzwi  szklane), gdzie są nawiewy z wentylacji – jak wiadomo raczej nieczyszczonej.

Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania i sprawdzenia

 

Film ten pokazuje jak dzięki zastosowaniu nowej technologii można poprawić samopoczucie w miejscu pracy. Zastosowanie powłoki nie tylko poprawia widok przez okna czy przeszklenia dając:

  • genialny wysokiej rozdzielczości połysk
  • lepszy wygląd (bez mazai i smug)
  • łatwiejsze czyszczenie
  • i co najważniejsze poprawiamy jakość powietrza przy użyciu wyłącznie minerałów i eliminowaniu chemii.

Podczas czyszczenia nakładana jest specjalna powłoka, która pod wpływem światła uruchomia proces rozbijania cząsteczek organicznych zamieniając organiczny brud na nieszkodliwe dla człowieka minerały i gaz. Proces ten zachodzi wyłącznie na powierzchni pokrytej powłoką i jest samopowtarzalny, miliony razy czyści powierzchnię i powietrze, oczywiście to które wchodzi w kontakt z aktywną powierzchnią.

 

Zanieczyszczone powietrze to przyczyna absencji chorobowych, a czystsze otoczenie pracy może zwiększyć produktywność

 

Przy procesie sprzątania dbamy zazwyczaj o: odkurzanie wykładzin, mycie posadzek, czystość w łazienkach, czystość luster i szyb, czystość mebli - a co z powietrzem ?

Jak dbamy o czyste powietrze? Zazwyczaj: używamy filtrów, czyścimy lub nie klimatyzację, wietrzymy pomieszczenia - a gdyby tak wyczyścić szyby metodą Pureti ?

 

Bardzo dużo się mówi o zanieczyszczeniu powietrza ale czy wiemy o co właściwie chodzi, co nam zagraża, co nam szkodzi ? – Co to są LZO ?

LZO to lotne związki organiczne zawierające związki węgla oraz związki chemiczne – trujące i dostające się do powietrza np. formaldehyd, benzen, toulen, ethylobenzen, xylen … Związki, które łatwo zobaczyć to osad na szybach i tych biurowych i tych występujących na przedniej szybie samochodowej.

 

Jaki wpływ LZO ma na nasze zdrowie?

  • podrażnienie oczu, nosa i gardła
  • bóle głowy
  • utrata koordynacji
  • nudności
  • uszkodzenie nerek, wątroby, centralnego układu nerwowego
  • niektóre mają działania rakotwórcze

 

Jak działa Pureti? najlepiej zobrazuje to poniższy wykres


Jak działa Pureti


W tym badaniu dzięki PURETi Clear na szkle, udało się zredukować 5 różnych LZO o ponad 75%.

Formaldehyd został wyeliminowany po 90 minutach. 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję