Profesjonalna firma sprzątająca.

Renowacja i zabezpieczanie posadzek kamiennych

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele materiałów do wykonania posadzek twardych. Są to zarówno kamienie naturalne, jak i konglomeraty. Posadzki wykonane z takich materiałów w sposób zasadniczy podnoszą prestiż wnętrz, zapewniając elegancki i stylowy wystrój domu. Powierzchnie te są trwałe i w większym stopniu odporne na uszkodzenia.

Aby uzyskać w pełni oczekiwany efekt i utrzymać go jak najdłużej, niezbędne jest podejmowanie odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Właściwe czyszczenie bieżące to dopiero niezbędne minimum.

Ciekawostka : czy wiecie Państwo, że nie jest wskazane korzystanie z odkurzacza na posadzce kamiennej?
Znacząco lepiej sprawdza się zamiatanie z wykorzystaniem miękkiej szczotki lub specjalnego mopa.

Właściwym etapem pielęgnacyjnym jest czyszczenie i zabezpieczanie posadzki z wykorzystaniem właściwych środków.

Nasza firma oferuje Państwu fachową wiedzę i doświadczenie w zakresie pielęgnacji bieżącej oraz renowacji posadzek twardych. Bazujemy na sprawdzonych produktach renomowanych firm, które polecane są przez dostawców i wykonawców podłóg.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz współpracy z wiodącymi dostawcami maszyn i produktów (3M, Buzil, Kiehl, Consil …)  jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów dotyczących podłóg twardych - granit, marmur, gres, konglomerat, lastriko czy też beton.


W ofercie JK Pucuś znajdziecie min:

  • krystalizację i szlif – zadaniem tej technologii jest usunięcie nierówności z posadzki, jej wzmocnienie oraz nadanie połysku
  • renowację marmuru technologią Scotchgard – zadaniem tej technologii jest usunięcie drobnych rys, wzmocnienie posadzki a dzięki unikatowej technologii Scotchgard Firmy 3M ochrona marmuru przed zabrudzeniami oraz nadanie połysku. Technologia Scotchgard jest całkowicie przyjazna środowisku i antypoślizgowa.
  • impregnację posadzek kamiennych – zadaniem tej technologii jest zabezpieczenie posadzki przed wodą i zabrudzeniami
  • doczyszczanie gresu – zadaniem tej technologii jest oprócz uzyskaniu czystej posadzki poprzez zastosowanie środka przeciwdziałającego osadom z kamienia i spowalniającego ponowne osadzanie się zanieczyszczeń. W rezultacie zapobiegają pogarszaniu się stanu płytek, co często osiągane jest poprzez długotrwałe stosowanie środków powierzchniowo czynnych.
  • technologię dla betonu
  • technologię dla lastriko

Każdy z tych typów / grup materiałów wymaga osobnego rodzaju działań i zabiegów konserwacyjno-pielęgnacyjnych.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani odnowieniem i zabezpieczeniem swojej podłogi
zapraszamy do kontaktu. 
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, wyjaśnimy wątpliwości, przedstawimy ofertę.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję