Profesjonalna firma sprzątająca.

Mieszkania i Domy

Truizmem jest stwierdzenie, że lubimy przebywać w czystych pomieszczeniach. Potrzeba ładu, porządku są wręcz odczuciami archetypicznymi – w ten sposób od zawsze swoiście „oswajamy” świat wokół nas. Dodatkowo w obecnych czasach szczycimy się tym, że czystość i higiena są zdobyczami współczesnej cywilizacji.

Mieszkamy w coraz nowocześniejszych wnętrzach, projektowanych przez architektów, aranżowanych przez stylistów. Otaczają nas nowe materiały i technologie. Wszystko to jednak tak naprawdę wymaga wiele wysiłku, aby zostało utrzymane w czystości, cieszyło nas swoim pierwotnym urokiem, zachowało jak najdłużej swoją trwałość.

Z drugiej zaś strony wiele czasu poświęcamy na pracę zarobkową. Chcielibyśmy również rozwijać swoje pasje, czy dbać o kondycję fizyczną i relaks.

Ten pozorny konflikt jest jednak łatwy do pogodzenia. Na rynku działa wiele firm, które oferują swoje usługi chcąc wyręczać właścicieli w utrzymaniu domów i mieszkań w czystości. Powstaje tylko pytanie: którą firmę wybrać?

 • J.K. Pucuś może pochwalić się ponad 23-letnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług porządkowych. Dysponujemy profesjonalnym zespołem pracowników, którzy skutecznie, a jednocześnie w sposób dyskretny potrafią „wyczarować” czystość w naszych mieszkaniach.
 • Stosowane przez nas środki posiadają konieczne certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają wysokie normy ekologiczne. Wszystko po to, aby powierzone nam Państwa mienie było bezpieczne i nie doznało najmniejszego uszczerbku.
 • Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. I nie jest to pusty frazes, każde zlecane nam zadanie traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę oczekiwań Zleceniodawcy oraz wnętrza – dlatego też nie umieszczamy na naszej stronie internetowej szablonowych cenników.
czytaj więcej

Cykliczne

Przyjmujemy stałe zlecenia na bieżące utrzymanie wnętrz w czystości. Częstotliwość serwisów i zakres prac ustalamy z Klientem indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalny i dyskretny personel, mogą Państwo bez obaw przekazać nam pieczę nad porządkami w swoim domu, a samemu cieszyć się odpoczynkiem w czystych wnętrzach.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Okolicznościowe

  Wśród biegu powszednich dni zdarzają się daty, terminy, okazje dla nas wyjątkowe. Mogą to być zaplanowane spotkania rodzinno-towarzyskie czy święta. Również mieszkanie po dłuższej nieobecności domowników może wymagać odświeżenia. Tak samo zmiana mieszkania/domu, przeprowadzka wiąże się z potrzebą wykonania większych prac porządkowych.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Awaryjne

  np. sprzątanie po pożarze, po zalaniu; ….nasze doświadczenie, wiedza i sprzęt pomagają ograniczyć skutki przykrych zdarzeń …

   ZOBACZ WIĘCEJ

   Usługi Specjalistyczne

   Postęp technologiczny nie omija również naszych mieszkań, domów i ogrodów. Projektując i urządzając nasze otoczenie korzystamy z wielu różnorodnych rozwiązań, środków i materiałów. Aranżujemy przestrzeń zgodnie z naszymi wyobrażeniami. Nie należy jednak zapominać o właściwej pielęgnacji wykreowanego przez nas otoczenia. Poza klasycznym sprzątaniem, niezbędne jest okresowe przeprowadzanie specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych.

   Posiadamy odpowiednie profesjonalne wyposażenie, dysponujemy fachową wiedzą i stosujemy właściwe środki. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą usług specjalistycznych.

   ZOBACZ WIĘCEJ

   po budowie, remoncie

   Zabrudzenia poremontowe jak m.in. kurz, resztki cementu, rozpryski farby, są trudne do usunięcia i wymagają użycia specjalistycznych środków oraz traktowania powierzchni na której się znajdują z niezwykłą ostrożnością.

    ZOBACZ WIĘCEJ
    Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję