Profesjonalna firma sprzątająca.

Sprzątanie przed i po uroczystościach

Zdarzają się sytuacje, kiedy chcemy spotkać się w większym gronie ze znajomymi, rodziną. W ostatnim czasie coraz powszechniejszym jest trend do organizowania takich spotkań w lokalach. Jednak tradycja zapraszania gości do własnego domu/mieszkania jest nadal kultywowana. Organizacja takiego przyjęcia wymaga jednak wielu zabiegów i starań, często jest czasochłonne. A obecnie właśnie czas jest tym, czego bardzo często nam brakuje.

W takich właśnie sytuacjach dobrze skorzystać z usług specjalistów.

Zgodnie z ustalonym z Państwem zakresem prac posprzątamy wnętrza. Wykonany również inne prace, np. mycie okien, sprzątanie otoczenia domu, czyszczenie elewacji. Możemy również zająć się, na podstawie Państwa dyspozycji, odpowiednim prze-aranżowaniem wnętrza, ustawieniem mebli, przygotowaniem naczyń, nakryciem do stołu.

Po zakończonym spotkaniu uprzątniemy i umyjemy naczynia, przywrócimy pierwotną aranżację wnętrza, posprzątamy dom i jego otoczenia.

Zlecając nam wspomniane prace, będziecie mogli Państwo pełniej cieszyć się z czasu spędzonego w gronie gości.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję