Profesjonalna firma sprzątająca.

Okolicznościowe sprzątanie mieszkań, domów

Wśród biegu powszednich dni zdarzają się daty, terminy, okazje dla nas wyjątkowe. Mogą to być zaplanowane spotkania rodzinno-towarzyskie czy święta. Również mieszkanie po dłuższej nieobecności domowników może wymagać odświeżenia. Tak samo zmiana mieszkania/domu, przeprowadzka wiąże się z potrzebą wykonania większych prac porządkowych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy i zapoznania się z naszą ofertą.

Porządki przedświąteczne

Chętnie pomożemy Państwu w przygotowaniach przedświątecznych. Wysprzątany, pachnący czystością i błyszczący umytymi oknami dom będzie miejscem, w którym miło spędzą Państwo Święta, przyjmą rodzinę i znajomych. Zapraszamy do kontaktu. Przyjedziemy i na miejscu razem z Państwem ustalimy zakres prac porządkowych, ich termin. Usługa zostanie wykonana w sposób sprawny i skuteczny – odciążymy Państwa w tej części przedświątecznych przygotowań.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Sprzątanie przed i po uroczystościach rodzinno-towarzyskich

  Zdarzają się sytuacje, kiedy chcemy spotkać się w większym gronie ze znajomymi, rodziną. W ostatnim czasie coraz powszechniejszym jest trend do organizowania takich spotkań w lokalach. Jednak tradycja zapraszania gości do własnego domu/mieszkania jest nadal kultywowana. Organizacja takiego przyjęcia wymaga jednak wielu zabiegów i starań, często jest czasochłonna. A obecnie właśnie czas jest tym, czego bardzo często nam brakuje. W takich właśnie sytuacjach dobrze skorzystać z usług specjalistów.

   ZOBACZ WIĘCEJ

   Sprzątanie przed i po przeprowadzce

   Proponujemy Państwu nasze usługi m.in. w zakresie pomocy przy pakowaniu przed przeprowadzką i rozpakowywaniu po przeprowadzce; sprzątania lokali, pomieszczeń; czyszczenia mebli oraz innych sprzętów po przeprowadzce... Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, bezpieczeństwo i komfort. Pewność, że prace zostaną wykonane w sposób profesjonalny. Państwa mienie będzie bezpieczne i nie ulegnie zniszczeniu.

    ZOBACZ WIĘCEJ

    Porządkowanie po dłuższej nieobecności

    Zdarzają się sytuacje, kiedy przez dłuższy czas nie korzystamy z naszego domu lub mieszkania. Po długiej nieobecności chcielibyśmy wrócić do domu i zastać go w takim stanie, w jakim go opuszczaliśmy. Niestety, nawet w zamkniętych pomieszczeniach powstaje brud, gromadzi się kurz. Mogą pojawić się pajęczyny. Okna wymagają dokładnego umycia. W takich sytuacjach zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

     ZOBACZ WIĘCEJ
     Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję