Profesjonalna firma sprzątająca.

Sprzątanie przed i po przeprowadzce

Zmiana miejsca zamieszkania to duże wyzwanie zarówno emocjonalne, ale i logistyczne. Należy dokonać przeglądu i segregacji wielu rzeczy. To co postanawiamy zabrać ze sobą należy odpowiednio zabezpieczyć i spakować, meble przygotować do transportu. Tymi wszystkimi zabiegami może przejąć wyspecjalizowana firma zajmująca się przeprowadzkami.

Przejmujemy nowy lokal, nową powierzchnię, która nie zawsze jest w stanie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie. Mogą to być ślady prac budowlanych lub przeprowadzanego remontu. Możemy również mieć do czynienia ze śladami pozostawionymi przez poprzednich użytkowników. Wszystkie te zanieczyszczenia należałoby usunąć przed wprowadzeniem się do lokalu.

Ustawiając meble w nowych pomieszczeniach dobrze byłoby je odkurzyć, odświeżyć zanim zaczniemy z nich korzystać.

Proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie :

  • pomocy przy pakowaniu przed przeprowadzką i rozpakowywaniu po przeprowadzce,
  • sprzątania lokali, pomieszczeń pozostawianych,
  • sprzątania lokali, pomieszczeń obejmowanych,
  • czyszczenia mebli oraz innych sprzętów po przeprowadzce.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na pewność, bezpieczeństwo i komfort. Pewność, że prace zostaną wykonane w sposób profesjonalny. Państwa mienie będzie bezpieczne i nie ulegnie zniszczeniu. Zapewniamy Państwu poczucie komfortu w czystych obejmowanych pomieszczeniach oraz spokój, że pozostawiacie w stanie właściwym opuszczany lokal.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję