Profesjonalna firma sprzątająca.

Pranie dywanów, wykładzin

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w najnowocześniejszej technologii pielęgnacji dywanów, nasza firma jest dobrze przygotowana, aby zapewnić najlepszą dostępną usługę czyszczenia dywanów. Niezależnie od miejsca i przeznaczenia pomieszczenia (mieszkanie, dom, biuro, hotel itd.) świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Czyszczenie dywanów i wykładzin to nasza specjalność.

Dziś wiemy, że nasz sukces jako najlepszego dostawcy usługi czyszczenia dywanów w kraju opiera się na kilku solidnych zasadach, które z entuzjazmem popieramy:

  • konsekwentne, wysokiej jakości usługi pielęgnacji dywanów z gwarancją satysfakcji klienta,
  • przyjazna i renomowana usługa czyszczenia dywanów dostępna 24/7,
  • najlepszy na rynku sprzęt,
  • wysoko wykwalifikowani technicy, którzy są profesjonalnie wyselekcjonowani i nigdy nie zlecają podwykonawstwa.

Istnieje wiele powodów, dla których nasza firma zapewnia najlepszą usługę czyszczenia dywanów w branży. Najważniejszym z nich jest nasza ekskluzywna metoda ekstrakcji gorącą wodą. Wstrzykujemy gorącą, miękką wodę. Następnie nasz odkurzacz rozluźnia i unosi brud i piasek z dywanu, bez mechanicznego szczotkowania. Czas schnięcia jest szybszy, ponieważ 95 procent wilgoci jest zasysane z dywanu. Oznacza to, że nie pozostały resztki chemii. Pożegnasz się z brudem, alergenami, roztoczami i innymi mikroskopijnymi zanieczyszczeniami, które zbierają się w twoim dywanie.

Czyszczenie dywanów i wykładzin jest bardzo ważne ze względów estetycznych i zdrowotnych. 

Dlatego polecamy czyszczenie dogłębne minimum 2 razy w roku.

Czyszczenie przez wykwalifikowanego technika jest równie ważne dla twojego dywanu, wykładziny, jak przegląd twojego samochodu wykonywany przez autoryzowany serwis. Nawet, jeśli wykładzina wydaje się czysta na wierzchu, brud i alergeny gromadzą się powoli pod powierzchnią włókien. Okresowe czyszczenie sprawi, że Twoje dywany i wykładziny będą trwalsze, a otoczenie zdrowsze.

Stosujemy różne metody czyszczenia w zależności od rodzaju wykładziny, potrzeb klienta oraz czasu potrzebnego na wykonanie usługi:

  • pranie ekstrakcyjne z użyciem pogrzewaczy wody,
  • pranie ekstrakcyjne,
  • bonetowanie,
  • kapsułkowanie.

PROFESJONALNA GŁĘBOKA CZYSTOŚĆ OD EKSPERTÓW

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję