Profesjonalna firma sprzątająca.

Usługi specjalistyczne

Postęp technologiczny nie omija również naszych mieszkań, domów i ogrodów. Projektując i urządzając nasze otoczenie korzystamy z wielu różnorodnych rozwiązań, środków i materiałów. Aranżujemy przestrzeń zgodnie z naszymi wyobrażeniami. Nie należy jednak zapominać o właściwej pielęgnacji wykreowanego przez nas otoczenia. Poza klasycznym sprzątaniem, niezbędne jest okresowe przeprowadzanie specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych.

Posiadamy odpowiednie profesjonalne wyposażenie, dysponujemy fachową wiedzą i stosujemy właściwe środki. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą usług specjalistycznych.

Pranie dywanów, wykładzin

Czyszczenie dywanów i wykładzin to nasza specjalność. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w najnowocześniejszej technologii pielęgnacji dywanów, nasza firma jest dobrze przygotowana, aby zapewnić najlepszą dostępną usługę czyszczenia dywanów. Niezależnie od miejsca i przeznaczenia pomieszczenia (mieszkanie, dom, biuro, hotel itd.) świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Usuwanie plam pochodzenia organicznego, zwierzęcego

  W codziennym życiu domowym zdarzają się niestety mniejsze lub większe „wypadki”; powstają często plamy. Z pewnością są one mało estetyczne, a często bywają trudne do usunięcia, wywabienia. W takich sytuacjach zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. W toku wielu lat działalności, zbieraliśmy doświadczenia w skutecznym czyszczeniu dywanów i wykładzin.

   ZOBACZ WIĘCEJ

   Mycie okien, witryn + zabezpieczenie nowoczesną technologią przeciw-zabrudzeniową

   Oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych z mycie okien, witryn oraz innych powierzchni szklanych. Czyścimy wszystkie rodzaje okien, zarówno z szybami zespolonymi, jak i tradycyjne; ramy okienne drewniane i plastikowe; myjemy wszelkiego rodzaju przeszklenia wewnętrzne oraz zewnętrzne również na wysokościach; zabezpieczamy powierzchnie szklane za pomocą nowoczesnej technologii przeciw-zabrudzeniowej PURETi® Clean & Fresh™.

    ZOBACZ WIĘCEJ

    Czyszczenie i pranie kanap, foteli itp.

    Dbałość o meble tapicerowane czyli ich regularne pranie nie tylko poprawia komfort używania, ale ma znaczący wpływ na zdrowie. Piorąc usuwamy kurz, roztocza, bakterie, grzyby czyli alergeny. Dysponujemy odpowiednią wiedzą, posiadamy duże doświadczenie i narzędzia niezbędne do wykonania tej usługi. 

     ZOBACZ WIĘCEJ

     Renowacja i olejowanie tarasów drewnianych

     Deski drewniane podlegają prawom natury i pod wpływem warunków atmosferycznych ulegają patynowaniu. Proces ten obserwowany jest jako szarzenie powierzchni tarasu, nie rzadko występuje również zazielenienie powierzchni lub wręcz porastanie mchem / glonami. Nie jest to jednak sytuacja nieodwracalna – nasza firma oferuje usługi kompleksowej renowacji tarasów drewnianych oraz systematycznej ich pielęgnacji.

      ZOBACZ WIĘCEJ

      Czyszczenie elewacji

      Niezależnie od tego z jakiego materiału wykonano budynek, wymaga on naszej stałej troski. Piękna elewacja tuż po zakończeniu budowy, z czasem wymaga przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawsze trzeba od razu dokonywać odnowienia, w większości przypadków wystarcza wyczyszczenie lub umycie.

       ZOBACZ WIĘCEJ

       Czyszczenie kostki brukowej

       Kostka, jak każdy materiał konstrukcyjny, wymaga pielęgnacji. Gdy jej brak, kostka traci swoje walory estetyczne i zwyczajnie może zacząć szpecić. Konieczne jest wykonywanie systematycznych zabiegów pielęgnacyjnych : usuwanie chwastów/roślin z przestrzeni pomiędzy elementami oraz czyszczenie całej powierzchni.

        ZOBACZ WIĘCEJ