Profesjonalna firma sprzątająca.

Z-WATER X-POWER

Ekologiczny wysokoalkaliczny środek jonizowany do codziennego czyszczenia powierzchni zmywalnych.

Prezentujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni. Preparaty linii Z-WATER są bezbarwne i bezzapachowe. Nie zawierają środków powierzchniowo czynnych tzn.  tensydów, fosforanów, konserwantów, perfum ani innych szkodliwych dla środowiska i niezdrowych dla człowieka substancji. Podczas stosowania nie wydzielają szkodliwych oparów inhalacyjnych. Niweluje niepożądane zapachy.

Z-WATER X-POWER został opracowany przy użyciu zaawansowanej japońskiej technologii. Doskonale sprawdza się zarówno w zastosowaniach profesjonalnych, jak i domowych. Można go stosować m.in. w domach, biurach, szkołach i miejscach przetwarzania żywności. To skuteczny środek do codziennego czyszczenia powierzchni zmywalnych – przy codziennym sprzątaniu możesz wykorzystywać tylko jeden bardzo wydajny środek czyszczący.

Z-WATER X-POWER bardzo skutecznie usuwa tłuszcze zwierzęce, roślinne oraz zabrudzenia z żywności i sadzy. Jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nie uszkadza ich nawet przy częstym stosowaniu. Pozostawia powierzchnie bez smug. Nie pieni się. Działa antystatycznie. Składa się w 99,83% z wody i nie uwalnia żadnych szkodliwych dla środowiska chemikaliów.

Z-WATER X-POWER znajduje zastosowanie przy czyszczeniu powierzchni zmywalnych w toaletach, glazury, fug, luster, okien, blatów kuchennych, lodówek, sprzętu AGD, podłóg.

Z-WATER X-POWER otrzymał Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH.

 

Jako produkt ekologiczny doskonale plasuje się w wypełnieniu celów programu ONZ 2030 – Cele Zrównoważonego Rozwoju.

(informacje załączone poniżej)

 

Szczegółowe informacja na temat serii produktów Z-WATER znajdziecie Państwo na stronie https://z-water.pl

 

Zainteresowanych zakupem preparatów, zapraszamy do kontaktu : miraga.piotr@vp.pl

 

 ODPORNOŚĆ MATERIAŁÓW                Z-Water-ATP-test-RISE    

Opinia wdychania Z-Water

Z-vatten Z-water klasyfikacja  

 

WYPEŁNIJ PROGRAM ONZ 2030 z Z-WATER

Agenda 2030 składa się z 17 globalnych celów wyznaczonych przez ONZ, aby stworzyć bardziej zrównoważony świat, w którym wszyscy możemy żyć. Niektóre z ważnych celów to zdrowie ludzkie, środowisko i klimat. Należą do nich dziewicze wody w naszych rzekach, jeziorach i morzach. Aby do przyrody nie trafiały żadne toksyny środowiskowe i nie-bezpieczne chemikalia, a ludzie nie byli narażeni na rzeczy, które mogą szkodzić ich zdrowiu. Ale także o ograniczanie emisji gazów cieplarnianych, które wpływają na klimat. Jesteśmy w pełni przekonani, że Z-Water to krok we właściwym kierunku do osiągnięcia tych celów. Dzieje się tak, ponieważ jest to rewolucyjny środek do czyszczenia , który w po-nad 99 procentach składa się ze zwykłej wody. Nie rozprzestrzenia toksyn środowiskowych w przyrodzie, nie emituje niebezpiecznych oparów w sprayu, które mogą szkodzić zdrowiu ludzkiemu i może być wytwarzany przy znacznie mniejszym wpływie na klimat niż trady-cyjne detergenty i środki czyszczące. To naprawdę działa i jest skuteczne w walce z brudem i tłuszczem!

Globalne cele ONZ i Z-Water

Zdrowie | Cel 3 Jedną z najważniejszych właś-ciwości Z-Water jest to, że podczas użytkowania nie wyd-ziela on żadnych nie-bezpiecznych oparów/aerozoli w aerozolu (oświadczenie). Ponieważ nie zawiera również żadnych perfum i barwników, jest bardzo odpowiedni dla alergików i/lub problemów z oddychaniem. Z-Water jest również całkowicie nieszkodliwy w użyciu a zatem bardzo delikatny dla użytkownika.

Środowisko | Cele 6, 14, 15 Po użyciu Z-Water jest ponownie przekształcana w wodę o neutralnym pH. To jedna z korzystnych cech Z-Water. Sam produkt nie uwalnia żadnych toksyn środowiskowych ani szkodliwych substancji, które mogą negatywnie wpływać na ludzi, zwierzęta i przyrodę. Dlatego Z-Water został zatwierdzony jako produkt oznaczony Nordic Ecolabel (Nordic Ecolabelling).

Klimat i zrównoważony rozwój | Cele 9, 11, 12, 13 Z-Water jest wytwarzany w Polsce za pomocą generatora Z-Water. Używanie Z-Water oznacza mniejsze zakupy różnych innych detergentów, co z kolei oznacza mniej transpor-tów. Powoduje to zmniejszenie emisji m.in. CO2. Ten sam pojemnik do przechowywania Z-WATER może być również wielokrotnie używa-ny. Wykazano również, że wyjątkowe właściwości Z-Water są łagodne dla maszyn czyszczących i pralek, co oznacza, że wymagają mniej konserwacji, mniej napraw i dłużej działają.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję