Profesjonalna firma sprzątająca.

Tarasy kompozytowe

Od pewnego czasu na rynku dostępne są deski tarasowe wykonane z kompozytu. Jest to sztucznie otrzymywany materiał, będący połączeniem tworzywa sztucznego oraz sprasowanej miazgi drzewnej. W zależności od źródła pochodzenia oraz klasy produktu, zawartość miazgi drzewnej waha się od 30 do 40% w całości deski. Mamy zatem do czynienia z produktem sztucznym.

Należy pamiętać, że nawet gdy zbudujemy swój taras z desek kompozytowych, konieczne jest stosowanie właściwych zabiegów konserwacyjnych.

Zgodnie z zaleceniami producentów, po zakończeniu 6-cio miesięcznego okresu użytkowania, deski kompozytowe muszą zostać poddane zabiegom pielęgnacyjnym. Dokładnie umyta i wysuszona powierzchnia powinna zostać zabezpieczona dedykowanymi do tego środkami.

Aby cały proces przebiegł w sposób właściwy i nie doprowadził do uszkodzeń tarasu, najlepiej zlecić wykonanie go profesjonalnej firmie.

Oferujemy Państwu pełną gamę usług pielęgnacyjnych: od mycia powierzchni kompozytowych, po ich odpowiednią konserwację.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję