Profesjonalna firma sprzątająca.

Renowacja Tarasów

Miejsce relaksu, odpoczynku, spotkań rodzinnych i towarzyskich. Chyba trudno wyobrazić nam sobie dom, obok którego nie ma tarasu. Również projektanci i wykonawcy budynków wielorodzinnych coraz częściej doceniają zalety takich powierzchni. Niezależnie od kształtu, formy, wielkości i materiałów z jakich zostało wykonane. Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie renowacji, czyszczenia i bieżącej pielęgnacji tarasów oraz mebli ogrodowych.

czytaj więcej

Tarasy drewniane

Deski drewniane podlegają prawom natury i pod wpływem warunków atmosferycznych ulegają patynowaniu. Proces ten obserwowany jest jako szarzenie powierzchni tarasu, nie rzadko występuje również zazielenienie powierzchni lub wręcz porastanie mchem / glonami. Nie jest to jednak sytuacja nieodwracalna – nasza firma oferuje usługi kompleksowej renowacji tarasów drewnianych oraz systematycznej ich pielęgnacji.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Tarasy kompozytowe

  Od pewnego czasu na rynku dostępne są deski tarasowe wykonane z kompozytu. Oferujemy Państwu pełną gamę usług pielęgnacyjnych: od mycia powierzchni kompozytowych, po ich odpowiednią konserwację.

   ZOBACZ WIĘCEJ

   Drewniane meble ogrodowe

   Przez lata naszych działań, zdobyliśmy duże doświadczenie w odpowiedniej pielęgnacji wszystkich typów meble ogrodowych; wiemy jak o nie zadbać, chronić m.in. przed promieniowaniem UV, deszczem, zmianą temperatur

    ZOBACZ WIĘCEJ

    Tarasy gresowe i betonowe

    Niewątpliwą zaletą takich powierzchni jest ich trwałość. Jednak i one wymagają podejmowania odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Nie mówimy tu wyłącznie o systematycznym sprzątaniu. Omawiane powierzchnie nie są niestety odporne na wpływy warunków atmosferycznych i czynników biologicznych: mchy, porosty, grzyby. One również podlegają procesom starzenia, tracą swą pierwotną fakturę, matowieją.

     ZOBACZ WIĘCEJ
     Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję