Profesjonalna firma sprzątająca.

Parkiety drewniane - olejowanie

Drewno tradycyjnie od zawsze gościło na posadzkach w naszych domach. Drewniane podłogi układane jako parkiety lub panele, czy deski każdemu przywodzą na myśl ciepło i spokój domu.

Coraz częściej wszechobecny dotychczas lakier, jest zastępowany nakładanym na drewno olejem. Jest to rozwiązanie bardzo ekologiczne i przyjazne dla użytkowników, niesie jednak ze sobą wiele wyzwań w zakresie właściwego utrzymania tak zabezpieczonych powierzchni.

Na szczęście nie musimy uciekać się do tak powszechnego kiedyś cyklinowania podłogi. Obecnie na rynku dostępne są technologie i środki, które działają w sposób skuteczny i zarazem bezinwazyjny.

Nasza firma oferuje Państwu fachową wiedzę i doświadczenie w zakresie pielęgnacji bieżącej oraz renowacji posadzek drewnianych olejowanych. Bazujemy na sprawdzonych produktach renomowanych firm, które polecane są przez dostawców i wykonawców podłóg drewnianych.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję