Profesjonalna firma sprzątająca.

Posadzki

Każde pomieszczenie przeznaczone do wykorzystania przez ludzi musi posiadać trwałe i stabilne podłoże. Używamy określeń takich jak: podłoga, posadzka, parkiet. Nazwy te wiążą się z różnym typem materiałów, z których wykonano podłoże. Wyróżniamy podłoże/posadzki wykonane z materiałów naturalny i tu mamy na myśli drewno oraz kamień naturalny oraz podłoża sztuczne: konglomeraty kamienne, powierzchnie syntetyczne, masy żywiczne i betony.

Każdy z tych typów / grup materiałów wymaga osobnego rodzaju działań i zabiegów konserwacyjno-pielęgnacyjnych.

Podłoga w biurach to kosztowna inwestycja. Ze względu na sposób użytkowania narażona jest na różne czynniki niszczące jej strukturę (brud uliczny, wilgoć, ślady po paście do butów, plamy po napojach …). Aby utrzymać wygląd i funkcjonalność podłogi w najlepszej formie przez lata należy stosować indywidualnie dobraną technologię (maszyny i chemię).

czytaj więcej

TECHNOLOGIA SCOTCHGARD FIRMY 3M

Innowacyjna technologia do renowacji posadzki rodem z USA

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Posadzki kamienne

  Mycie, czyszczenie, zabezpieczenie, konserwacja...

   ZOBACZ WIĘCEJ

   Posadzki PCV, Linoleum

   W przypadku posadzek miękkich /elastycznych najważniejsze oprócz wiedzy z jaką nawierzchnią / podłogą mamy do czynienia jest optymalna pielęgnacja a celem by podłoga pozostawała przez długie lata w jak najlepszym stanie zarówno funkcjonalnym jak i wizualnym.

    ZOBACZ WIĘCEJ

    Parkiety drewniane - olejowanie

    Nasza firma oferuje Państwu fachową wiedzę i doświadczenie w zakresie pielęgnacji bieżącej oraz renowacji posadzek drewnianych olejowanych. Bazujemy na sprawdzonych produktach renomowanych firm, które polecane są przez dostawców i wykonawców podłóg drewnianych.

     ZOBACZ WIĘCEJ
     Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję